Bilnex Junior Pos

Bilnex Junior Pos

BILNEX JUNIOR POS- KOBI PERAKENDE SATIŞ NOKTASI YÖNETİMİ

Bilnex Posperakende satış noktalarında (market, mağaza, kırtasiye, kuruyemişçi, hediyelik eşya, şarküteri vb.) hızlı satış yapmak üzere dizayn edilmiş, pc tabanlı satış noktası yönetim sistemidir. Giriş seviyesi ve özellikleri sınırlandırılmış bir ürünümüzdür.

Tek kullanıcı olarak çalışabilir. Daha çok özellik ve çok kullanıcılı çalışmaya ihtiyacı olan müşterilerimizin paketler arası geçiş adımlarını takip ederek bir üst pakete geçmeleri gerekmektedir.

 

PAKETLER ARASI GEÇİŞ İŞLEMLERİ

 

Bilnex Programları paketler halinde satılmaktadır, ihtiyaçlar artıp kullanım alanları genişlediği takdirde üst paketlere geçmeniz mümkündür. Üst paketlere geçiş sırasında paketinize yapmış olduğunuz maliyet korunur. Bilnex Ürün Ailesi kataloğumuzun en son sayfasında detaylı bir şekilde verilmiştir.

 

Bilnex pos perakende satış noktalarında (market, mağaza, kırtasiye, kuruyemişçi, şarküteri vb.) hızlı satış yapmak üzere dizayn edilmiş, pc tabanlı satış ekranıdır. Her türlüterazi ve fiyat gör cihazları ile haberleşebilmektedir. Basit ve kullanımı kolay yapısı ile kasiyerlerin hızını arttırmaktadır. Gelişmiş güvenlik sistemi sayesinde satış ekranında yapılan her türlüiptal ve iade işlemi anlık olarak raporlanılabilmektedir. Yine gelişmiş yetkilendirme sistemi sayesinde maksium indirim oranı, iptal ve iade izni, fiyat değiştirebilme izni tanımları yapılabilmektedir.

 

Aynı ekran üzerinde barkodlu satış gerçekleştirilir iken veresiye takibinin de yapılması mümkündür. Her türlümüşteri sadakat kartı (manyetik, barkodlu vb) ile entegre olarak çalışabilmekte ve puan takip işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Satış ekranında ürüne göre ya da satışın genelinden indirim yapmak mümkündür. Yine aynı şekilde toplamdan indirim işlemi de gerçekleştirilebilmektedir.

 

Satış ekranında dövizli takip işlemi gerçekleştirilebilmekte, her türlüyazıcıdan çıktı alınabilmekte ve para üstühesabı otomatik olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Stok modülüaracılığı ile kartların tanımlanması ve depo takip işlemleri rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.

 

Cari modülünden satıcı ve müşteri cariler tanımlanılabilmekte, müşterilerin çalışma şekli (peşin, kredi) belirlenilebilmektedir. Satış ekranından yapılan tüm işlemler anlık olarak kasa modülüne entegre olmaktadır.

 

Detaylı raporlama sistemi sayesinde , saatlik, günlük, aylık, kasa bazında, kasiyer bazında, döviz türleri bazında, stok bazında, satıcı personel bazında, satış hızı bazında vb. raporlar almak mümkündür. Bilnex Pos Bilnex Ticari ile tam entegre bir yapıda çalışabilmektedir. Bilnex Pos hızlılığı ve güvenli yapısı sayesinde satış noktalarında işletmelere güçkatmaktadır.