Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız, Ülkemizin bilgi ve teknoloji toplumu oluşumuna katkıda bulunmak amacıyla 1996 yılından bu yana sektördeki tecrübesini, 2003 yılında Mağaza Barkod adı altında kurduğu firmayla bütünleştirmiştir. 1996 yılından bu yana sektörde elde ettiğimiz başarılı sonuçlardan yola çıkarak 2004 yılından itibaren, kendi bünyemizde çeşitli alanlarda yazılım geliştirme çalışmalarına başladık.

Geliştirdiğimiz yazılımlarda, deneyimimizle birlikte, sürekli olarak müşteri ihtiyaçve talepleri doğrultusunda gelişim ve değişimi esas aldık. Yazılımlarımızda geçerli olan en ileri metod ve teknikler kullanılarak hazırlanmakta ve teknolojik ilerlemelerin ve güncel mevzuatın gerisinde kalmamak için sürekli olarak geliştirmekteyiz. Bu nedenle sektördeki 10 yıllık deneyimimizden yola çıkarak ticari ve muhasebe alanında Mağaza Barkod olarak "Bilnex" markası adı altında ticari ve muhasebe paket programlarını geliştirmeye başladık. 

Mağaza Barkod yazılım ürünleri, bir işletmedeki satış, pazarlama, satınalma, stok yönetimi, depo yönetimi, cari hesaplar, finans, genel muhasebe, üretim, mobil satış uygulamaları, oto servis ve bakım yönetimi, restorant yönetimi, web tabanlı B2B, perakende satış (yazarkasa ve pos kasa bağlantıları) için gerekli olan ve birbirleriyle uçtan uca tam entegre çalışan modüllerden oluşmaktadır. Bilnex olarak geliştirdiğimiz yazılımlar için, ülke genelinde oluşturduğumuz bayilik ağı ile pazarlama, satış ve satış sonrası destek hizmetini vermekteyiz.

Mağaza Barkod programını kullanan işletmelerin çeşitli yazılım ihtiyaçlarını karşılamak içinentegre özel yazılım çözümleri geliştiren veya kendi dikey sektör çözümlerini Bilnex Ticari ve Muhasebe Paket Programlarına entegre ederek sektörel çözümler sunan çözüm ortaklarımız da bayilik kanalı üyeleri arasında yerlerini almaktadır.

Mağaza Barkod olarak hedefimiz ülkenin saygın yazılım firmaları arasında yer alarak, bilişim hizmetlerine katkı sağlamaktır. Biliyoruz ki ülkemizin de dünya ülkeleri arasındaki saygın yerini alabilmesi için,  teknoloji alanında da en iyiler arasına girmesi gerekmektedir.