Mobilnex

Mobilnex

Cep telefonu ya da tablet üzerinden IOS ve ANDROID ortamında kullanılabilen ve aplikasyon ile internet olmasa da satışın yapılabildiği ve internet geldiğinde satışların otomatik aktarıldığı offline ve online çalışabilen cep telefonu ve tablet programımızdır.

Programın kullanılabilmesi için arkasında çalışan bir ticari programa ihtiyaç duymaktadır.

Saha Satış Programı ile saha satış ekibiniz küçük bir tablet aracılığıyla internete bağlı olmasa bile, stok, ürün, fiyat, kampanya gibi tüm bilgilere ulaşabilir, hızlıca müşteri taleplerini karşılayabilir ve sorunsuzca satış süreçlerini yürütebilir.

Saha Satış Programı’nda saha satış ekipleri internete bağlandıklarında programdaki verileri yükleyerek, gün içerisinde çevrimdışı kullanabilir, yeni veriler ekleyebilirler. Tekrar internete bağlandıklarında yeni ekledikleri veriler sisteme aktarılır.

 

Mobilnex Satış Programının Özellikleri

  • Satış Programı ile müşterilerin yanında stok ve cari hesap bilgilerine erişerek hızlı bir şekilde sipariş girişi, satış ya da tahsilat yapabilirsiniz.
  • Satış Programı aracılığıyla merkez muhasebe ile günlük entegre olabildiğiniz için güncel stok ve fiyat bilgileri ile çalışırsınız ve doğabilecek karışıklıklar engellenir.
  • Saha Satış Programı ile araçlardaki stoklar kontrol edilebilir ve stok yönetimi daha verimli yapılır.
  • Mobil saha satış yönetimi programları ile tahsilatlar, stoklar, satışlar gibi pek çok alanda rapor çekebilirsiniz.